• en
  • de
  • pl
  • ru
  • uk

O Nas

Sprzedażą naczep zajmujemy się już od 20 lat. W tym czasie sprzedaliśmy ich już tysiące, zdobywając uznanie klientów, z których zdecydowana większość ciągle zaopatruje się u nas i poleca naszą firmę swoim dobrym znajomym. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że warto wkładać wysiłek aby nie stracić danego nam zaufania i nie warto sprzedawać byle jakich naczep w byle jakim stanie. Dlatego każda z naczep używanych, którą posiadamy w ofercie przechodzi w gruntowne sprawdzanie podzespołów jezdnych, hamulców, konstrukcji nośnej i zabudowy. Usuwane są wszelkie usterki. To pozwala na zapewnienie długotrwałej niezawodności ale tylko w przypadku odpowiednio dobrej konstrukcji naczep. Dlatego też oferujemy naczepy wyłącznie najlepszych, wiodących producentów, które zdobyły uznanie u większości przewoźników tak Polsce jak i w Europie.

Oprócz naczep ze standardowym wyposażeniem nasi klienci mają do wyboru wiele opcji dodatkowych. Do nich należą między innymi kosze na palety, przesuwne stelaże plandeki, dodatkowe kosze na koła zapasowe, skrzynki narzędziowe itp. Jesteśmy w stanie spełnić również wiele innych wymagań klienta, tak by naczepa, którą będzie użytkował, była jak najbardziej funkcjonalna.

Od lat ciągle rozbudowujemy nasze warsztaty i zaplecze techniczne. Aby oferowane naczepy używane mogły dościgać nowe nie tylko stanem technicznym ale także wizualnym, proponujemy w razie potrzeby wykonanie profesjonalnych prac lakierniczych po uprzednim śrutowaniu oraz na przykład montaż nowych plandek - na życzenie także z reklamą klienta.

W celu ułatwienia zakupu, proponujemy naszym klientom korzystne warunki finansowania najlepszych leasingów.

Na miejscu, w siedzibie firmy jest zawsze duży wybór naczep.

Dobre oznaczenia ułatwiają dotarcie do nas.

UWAGA : Jeśli powyższy tekst nie brzmi dla Państwa wystarczająco przekonująco, prosimy o zasięgnięcie opinii u znajomych przewoźników, którzy zakupili u nas naczepy lub przetestujcie nas na żywo, kontaktując się z nami, odwiedzając nas, negocjując ceny i sprawdzając w eksploatacji zakupione naczepy.

ZAPRASZAMY !!!

Z pozdrowieniami !

Zespół VECO TRADE